Rozstrzygnięcie III Edycji Konkursu

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie wyników ze sprawdzianów z Analizy funkcjonalnej, Geometrii analitycznej, Geometrii nieeuklidesowej, Lingwistyki matematycznej oraz Matematyki dyskretnej, tegorocznym Laureatem konkursu Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem został Kamil A., uczeń IX LO w Lublinie. Wszystkim uczestnikom, a w […]

Trzeci etap

Na zajęcia w ramach trzeciego etapu Konkursu zapraszamy w piątek 29 stycznia na godzinę 16:30. Wykład z Geometrii nieeuklidesowej wygłosi dr Aleksander Kowalski. Serdecznie zapraszamy!

Drugi etap Konkursu

Zapraszamy na drugie zajęcia konkursowe, które odbędą się 18 grudnia. Wykład z Geometrii poprowadzi prof. Witold Mozgawa. Jednocześnie informujemy, że na indywidualnych kontach w serwisie moodle.umiemymatme.umcs.pl dostępne są wyniki pierwszego sprawdzianu. Serdecznie gratulujemy wszystkich zdobytych punktów!

Pierwsze zajęcia konkursowe w tej edycji

Serdecznie zapraszamy na pierwszy etap Konkursu Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem, który odbędzie się 27 listopada o godzinie 16:30. Wykład z analizy funkcjonalnej wygłosi prof. dr hab. Jurij Kozicki. Po wykładzie zapraszamy na ćwiczenia i, co najważniejsze, na sprawdzian! 🙂 Informacje […]

Zapraszamy do rejestracji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej, trzeciej już edycji Konkursu „Zrozum, Zalicz, Zostań Matematykiem”. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i zachowanie maila potwierdzającego zgłoszenie.